Baseny termalne Veľký Meder Słowacja
THERMAL CORVINUS

Baseny termalne Veľký Meder Słowacja – to termy z długoletnią tradycją. Baseny termalne w miejscowości Veľký Meder na Słowacji ma długą tradycję. Nasze baseny termalne Veľký Meder Słowacja są położone 65 km od Bratysławy, w pobliżu granicy Austriackiej i Węgierskiej - co daje ciekawe możliwości turystyczne.
 
Lecznicze właściwości wody termalnej w basenach w Veľkým Mederze pomoże wyeliminować schorzenia ruchu. Kąpiele termalne w Veľký Meder Słowacja oferuje swoim klientom szeroką gamę usług.
 
Znajdziesz u nas miejsce na regeneracje,rekreacje, rozrywkę, wysokiej jakości zakwaterowanie oraz możliwość skosztowania kulinarnych specjałów regionalnej południowej Słowacji w obiektów gastronomicznych i restauracjach. Jeśli Baseny termalne na Słowacji to tylko w Velkym Mederze.
 
Planujesz urlop? Spędzając wakacje na Słowacji na terenie naszego kompleksu basenów z pewnością nie można będzie narzekać na nudę, brak pogody bądź opcji na ciekawe wycieczki.
Ferie? Zima to również idealny czas na wypoczynek dla całej rodziny ( ferie zimowe ) w krytej części naszych basenów oraz szczególne właściwości wód termalnych ( woda wychodząca z źródła temalnego jest chłodzona w minimalnym stopniu)